De verkoop van gebruikte elektrische auto’s steeg in september met 32,6 procent, terwijl de totale gebruikte automarkt met 3,9 procent kromp. Dat blijkt uit cijfers van MarketView, bewerkt door Go Remarketing. De afname zit vooral bij de zakelijke kopers: die kochten 15,6 procent minder, particulieren 1,6 procent. Het rapport zegt niet wie de extra EV’s kocht. Onze eigen RDW-cijfers laten wel zien welke modellen het vaakst van eigenaar wisselen en dat is niet dezelfde lijst als die van de verkopen.
Wat MarketView meldt over september
MarketView telt de verkopen van gebruikte auto’s aan eindgebruikers in Nederland, uitgesplitst naar particulier en bedrijven en naar aandrijving. In september 2026 waren dat er 129.136, tegen 134.403 een jaar eerder. De EV groeit hard, de benzine plug-in hybride met 7,2 procent.
| September | 2026 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Alle gebruikte auto’s | 129.136 | 134.403 | −3,9% |
| Particulier | 110.407 | 112.207 | −1,6% |
| Bedrijven | 18.729 | 22.196 | −15,6% |
| Elektrisch (EV) | 11.105 | 8.374 | +32,6% |
| Benzine plug-in hybride | 15.182 | 14.158 | +7,2% |
Bron: MarketView, bewerking Go Remarketing Solutions (Used Car Markt, september 2026). Verkopen aan eindgebruikers.
Het EV-aandeel kwam daardoor op 8,6 procent van alle gebruikte verkopen, tegen 6,2 procent in september 2025. Over de eerste negen maanden is het aandeel 8,3 procent (vorig jaar 5,4 procent), met 99.587 verkochte gebruikte EV’s, 44,3 procent meer dan een jaar eerder. September ligt daarmee boven het gemiddelde van dit jaar (8,6 tegen 8,3 procent). De groei ten opzichte van vorig jaar is met 32,6 procent wel lager dan de 44,3 procent over de eerste negen maanden: het aandeel stijgt nog, de voorsprong op vorig jaar wordt kleiner (2,4 procentpunt in september, 2,9 over het jaar).
De zakelijke markt zakt weg
Het opvallendste cijfer staat niet bij de EV’s. Verkopen aan bedrijven daalden in september met 15,6 procent en over de eerste negen maanden met 19,1 procent (176.855 tegen 218.610). Voor particulieren is de daling in september 1,6 procent. De totale markt krimpt dus vooral door de zakelijke kant: van de ruim 5.200 verkopen minder in september komen er ruim 3.400 uit het zakelijke segment.
Wat daar de oorzaak van is, laten de cijfers niet zien. Ook niet hoe de EV’s over beide segmenten zijn verdeeld: het rapport splitst alleen het totaal. Wie wil weten waar de zakelijke rijder tegenaan loopt, vindt de regels in onze artikelen over de e-timerregeling en de pseudo-eindheffing. Dat is context, geen verklaring van deze cijfers.
Welke gebruikte EV’s worden verkocht en welke wisselen van eigenaar
MarketView geeft een top 10 van de verkochte gebruikte EV’s. Samen zijn die tien goed voor 29 procent van de 11.105 verkopen. De Tesla Model Y was in september de meest verkochte, de Model 3 leidt over het hele derde kwartaal.
Wij tellen iets anders. Onze maandelijkse ranglijst gebruikt RDW-gegevens: elke eigenaarswissel van een gebruikte EV in de maand telt mee, ook als een particulier aan een particulier verkoopt. MarketView telt verkopen aan eindgebruikers. Hoe zij dat precies afbakenen, staat niet in het rapport. Ons aantal ligt daardoor hoger en hoeveel hoger verschilt per model:
| Model | Verkopen (MarketView) | Positie Q3 | Wissels (RDW) | Wissels per verkoop |
|---|---|---|---|---|
| Tesla Model Y | 436 | 2 | 780 | 1,8 |
| Tesla Model 3 | 379 | 1 | 904 | 2,4 |
| Kia Niro | 358 | 5 | 820 | 2,3 |
| Škoda Enyaq | 351 | 4 | 879 | 2,5 |
| Volkswagen ID.3 | 326 | 3 | 629 | 1,9 |
| Peugeot 208 | 313 | 6 | 619 | 2,0 |
| Volkswagen ID.4 | 286 | 10 | 639 | 2,2 |
| Volvo XC40 | 280 | 9 | 513 | 1,8 |
| Fiat 500 | 270 | 7 | 596 | 2,2 |
| Peugeot 2008 | 260 | 11 | 501 | 1,9 |
Bronnen: MarketView, bewerking Go Remarketing Solutions (verkopen en positie derde kwartaal); RDW Open Data, eigen bewerking e-Automarkt (wissels van gebruikte EV’s in september 2026, binnenlandse occasion en gebruikt geïmporteerd samen, snapshot van 2 oktober). Alleen de tien modellen uit de top 10 van MarketView.
Over alle gebruikte auto’s samen is de verhouding ongeveer 2,0 (263.184 tenaamstellingen tegen 129.136 verkopen) en voor EV’s 1,9. De tellingen zijn dus niet gelijk, maar wel consistent. Ook het EV-aandeel is in beide vergelijkbaar: 8,0 procent van onze tenaamstellingen en 8,6 procent van de MarketView-verkopen.
Het verschil tussen modellen is de moeite waard. Bij de Škoda Enyaq horen 2,5 wissels per verkoop, bij de Tesla Model Y 1,8. Een sluitende verklaring hebben we niet. Mogelijk gaat een deel van de ene modellen vaker rechtstreeks tussen particulieren over de toonbank, of loopt een deel via een merk dat zelf gebruikte auto’s verkoopt. Dat zijn vermoedens, geen metingen: de RDW laat niet zien wie koper en verkoper zijn.
Twee losse waarnemingen. De Hyundai Kona staat in onze lijst op plek 6 met 562 wissels, maar haalt de top 10 van MarketView niet (minder dan 260 verkopen). Van de 596 Fiat 500-wissels is 250 een geïmporteerde gebruikte auto. Geen ander model uit deze lijst heeft zoveel import: de Tesla Model Y komt op 96.
Wat dit betekent als je een gebruikte EV zoekt
Lees onze ranglijst als wisselcijfer, niet als verkoopcijfer. Wie wil weten welk model het vaakst wordt gekocht, kijkt naar de verkopen. Onze lijst laat zien welke modellen het vaakst van eigenaar wisselen en dat is een andere volgorde: de Tesla Model 3 staat bij ons bovenaan, bij MarketView de Model Y.
Vraag naar het aantal eigenaren. Een auto die al vaak van eigenaar is gewisseld, heeft meer tussenstops gehad. Vraag in elk geval naar het aantal eigenaren en de datum van de laatste tenaamstelling. Waar het beschikbaar is, tonen we dat op de advertentiepagina.
Een grotere markt zegt niets over de prijs. Er worden een derde meer gebruikte EV’s verkocht dan een jaar geleden. Dat zegt iets over de vraag, maar niet over wat je betaalt. Onze mediane vraagprijs van de vijftien populairste modellen was in september € 25.552, tegen € 26.843 in augustus. De samenstelling van die top 15 wisselt per maand; de details staan in de occasionmonitor van september.
Laat de accu meten. Bij zoveel verkopen komen er veel auto’s met een accu van een paar jaar oud op de markt. Een onafhankelijk batterijcertificaat laat zien wat er nog over is en hier staat waar je een accutest kunt laten doen.
In het kort. Volgens MarketView steeg de verkoop van gebruikte EV’s in september met 32,6 procent tot 11.105, terwijl de totale markt 3,9 procent kromp. De verkopen aan bedrijven daalden met 15,6 procent, die aan particulieren met 1,6 procent. Onze RDW-wissels liggen per model 1,8 tot 2,5 keer zo hoog als de verkopen. Hoe MarketView precies telt, staat niet in het rapport.
Bronnen
- Go Remarketing Solutions, Used Car Markt september 2026, op basis van MarketView (verkopen van gebruikte auto’s aan eindgebruikers in Nederland, september 2026 en cumulatief tot en met september, met vergelijking met 2025).
- RDW Open Data, eigen bewerking e-Automarkt: eigenaarswissels van gebruikte elektrische personenauto’s in september 2026, gemeten op 2 oktober 2026 (binnenlandse occasion en gebruikt geïmporteerd).
- Eigen marktmeting e-Automarkt: mediane vraagprijs van de vijftien populairste gebruikte EV’s, september 2026.