Bestelbaar

Škoda Peaq

90

Beschikbaar sinds juni 2026

Nieuwprijs vanaf
€ 54.990
Škoda Peaq 90

Foto: Ssu, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

646 km
WLTP Bereik
86,0 kWh
Batterij (netto)
199 kW
Snelladen
7,1s
0-100 km/h

De Škoda Peaq 90 is een elektrische SUV uit 2026, één van de 3 uitvoeringen van de Škoda Peaq in onze catalogus. Met een netto accucapaciteit van 86 kWh komt deze uitvoering volgens WLTP 646 km ver (in de praktijk volgens onze schatting zo'n 517 km) — het grootste rijbereik binnen de reeks. Snelladen kan met maximaal 199 kW; van 10 naar 80% duurt dan 28 minuten. Aan een thuislader gaat het met 11 kW. Verder biedt deze uitvoering een sprint naar 100 km/u in 7,1 seconden, 7 zitplaatsen, een kofferbak van 935 liter, een geremd trekgewicht van 1.800 kg en een warmtepomp. Deze uitvoering is leverbaar sinds juni 2026, met een nieuwprijs vanaf € 54.990.

Praktische Actieradius

tussen 368 - 743 km

Winter

Stad - Winter
549 km
Snelweg - Winter
368 km
Gecombineerd - Winter
439 km

Zomer

Stad - Zomer
743 km
Snelweg - Zomer
485 km
Gecombineerd - Zomer
581 km

Schatting van e-automarkt op basis van de officiële WLTP-actieradius. We rekenen met vaste factoren: in de stad in de zomer kom je verder dan de WLTP-waarde, op de snelweg en in de winter minder ver. Hoe ver je echt komt, hangt af van je snelheid, je rijstijl, de temperatuur en de route.

Kenmerken

WarmtepompBatterij PreconditioneringV2L (Vehicle-to-Load)Trekhaak Optie

Elektrisch

WLTP Actieradius
646 km
Actieradius (praktijk, schatting)
517 km
Batterij (netto)
86.00 kWh
Verbruik
166 Wh/km

Laden

Max DC Snelladen
199 kW
Max AC Laden
11.0 kW
Laadtijd 10-80%
28 min
Connector
Type 2 / CCS

Prestaties & Gewicht

0-100 km/h
7.10 sec
Leeggewicht
2.309 kg
Trekgewicht (geremd)
1.800 kg
Max Kogeldruk
72 kg

Carrosserie & Comfort

Zitplaatsen
7
Kofferbak
935 L
Carrosserie
SUV
Segment
JD - Middenklasse

Batterijdetails

Capaciteit (bruto)*
91,0 kWh
Architectuur
400 V
Garantie periode
8 jaar / 160.000 km
Capaciteit Bruikbaar*
86,0 kWh
Kathodemateriaal
NMC
Pack Samenstelling
Geen Data
Nominaal Voltage
Geen Data
Vormfactor
Geen Data
Naam / Referentie
Geen Data

Bron: de configurator van Škoda Nederland (12 oktober 2026), RDW Open Data. Praktijkactieradius en laadsnelheden zijn een schatting van e-automarkt.

Opladen

Thuis / Bestemming

Laadaansluiting
Type 2
Locatie Laadpoort
Rechterzijde - Achter
Laadvermogen
11.0 kW AC
Laadtijd 0-100%
9 uur
Laadsnelheid (schatting)
60 km/u

Snelladen

Laadaansluiting
CCS
Locatie Laadpoort
Rechterzijde - Achter
Laadvermogen (max)
199 kW DC
Gemiddeld laadvermogen (schatting)
129 kW DC
Laadtijd 10-80%
28 min
Laadsnelheid (schatting)
777 km/u

Accu Preconditioning

Preconditioning Mogelijk
Ja
Automatisch via Navigatie
Ja

Prestaties

Acceleratie 0 - 100 km/u 7.10 sec
Topsnelheid 180 km/u
Totaal Vermogen 210 kW (286 pk)
Totaal Koppel 545 Nm
Aandrijving Achter

Bidirectioneel Laden (V2X / BPT)

Vehicle-to-Load (V2L)

V2L Mogelijk Ja
Max. Vermogen 3,6 kW AC
Aansluitingen Exterieur 1 x Type 2 (Adapter)
Aansluitingen Interieur 1 x Stopcontact

Vehicle-to-Home (V2H)

V2H via AC Ondersteund Nee
V2H via DC Ondersteund —
Max. Vermogen —

Vehicle-to-Grid (V2G)

V2G via AC Ondersteund Nee
V2G via DC Ondersteund —
Max. Vermogen —

Energieverbruik

Praktijk (schatting e-automarkt)

Actieradius 517 km
Verbruik Voertuig 166 Wh/km
CO₂ Uitstoot 45 g/km
Benzine Equivalent Voertuig 1,9 l/100km

WLTP Normering

Actieradius 646 km
Verbruik Normering 150 Wh/km
CO₂ Uitstoot 41 g/km
Benzine Equivalent Normering 1,7 l/100km

Normering = officiële gegevens zoals gepubliceerd door fabrikant. In de normering worden laadverliezen meegenomen. Voertuig = verbruik voor aandrijving en boordsystemen van het voertuig zelf. De boordcomputer geeft dit verbruik weer.

Afmeting en Gewicht

Lengte 4.874 mm
Breedte 1.867 mm
Hoogte 1.674 mm
Wielbasis 2.970 mm
Massa Rijklaar 2.309 kg
Toegestane Max. Massa 2.830 kg
Laadvermogen Maximaal 473 kg
Bagageruimte 935 L
Bagageruimte Max 2.150 L
Bagageruimte Voor 37 L
Daklast Maximaal 75 kg
Trekhaak Mogelijk Ja
Trekgewicht Ongeremd 750 kg
Trekgewicht Geremd 1.800 kg
Kogeldruk Maximaal 72 kg

Overige

Zitplaatsen 7 personen
Isofix Voorbereid Ja, 3 plaatsen
Draaicirkel 11.4 m
Platform VAG MEB
EV Specifiek Platform Ja
Carrosserie SUV
Segment JD - Middenklasse
Dakrails Nee
Warmtepomp (WP) Ja
WP Standaarduitrusting Nee

Varianten & generaties

Bereik (zomer): 551 km

Wat is er veranderd?

De Škoda Peaq 2026 wijzigt op drie technische punten ten opzichte van het vorige model. Het WLTP-verbruik is gestegen, waardoor de actieradius daalt van 646 naar 612 kilometer. Het netto batterijvermogen van 86 kWh wordt niet langer vermeld in de specificaties. Het totale systeemvermogen neemt toe van 210 naar 220 kW. Deze wijzigingen betreffen uitsluitend de aandrijflijn en energieopslag; overige specificaties zijn ongewijzigd.

60 2026
Bestelbaar

Bereik (zomer): 408 km · Batterij: 59.00 kWh

Wat is er veranderd?

De Škoda Peaq 2026 verschilt op vier punten van het vorige model. Het WLTP-bereik daalt van 612 naar 453 kilometer. Het netto batterijvermogen wordt nu expliciet opgegeven als 59,0 kWh; eerder ontbrak dit cijfer. Het maximale DC-snelladivermogen neemt af van 199 naar 160 kW. Het totale systeemvermogen daalt van 220 naar 150 kW. Deze wijzigingen wijzen op een kleinere of efficiëntere batterij, lagere prestaties en minder snellaadcapaciteit. Of de prijs hierop is aangepast, is niet vermeld.

90 2026
Bestelbaar

Bereik (zomer): 581 km · Batterij: 86.00 kWh

Wat is er veranderd?

De Škoda Elroq (vermoedelijk bedoeld in plaats van "Peaq") krijgt voor 2026 substantiële technische updates. Het nettobatterijvermogen groeit van 59,0 naar 86,0 kWh, een toename van bijna 46%. Dit vertaalt zich direct in een WLTP-actieradius die van 453 naar 646 kilometer stijgt – een plus van 193 kilometer. Het laadvermogen bij gelijkstroomstations neemt toe van 160 naar 199 kW, wat kortere laadtijden bij snelladers mogelijk maakt. Ook het totale systeemvermogen van de aandrijflijn stijgt significant, van 150 naar 210 kW. Deze wijzigingen betreffen uitsluitend de elektrische aandrijflijn en energievoorziening; over eventuele aanpassingen aan het exterieur, interieur of chassis is uit deze gegevens niets af te leiden.

Nieuws & reviews

Meer nieuws →