Volvo EX30
Twin Motor Performance
Foto: Alexander-93, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons
De Volvo EX30 Twin Motor Performance is een elektrische SUV uit 2026, één van de 7 uitvoeringen van de Volvo EX30 in onze catalogus. Met een netto accucapaciteit van 65 kWh komt deze uitvoering volgens WLTP 450 km ver (in de praktijk volgens onze schatting zo'n 360 km). Snelladen kan met maximaal 175 kW; van 10 naar 80% duurt dan 27 minuten. Aan een thuislader gaat het met 11 kW. Verder biedt deze uitvoering een sprint naar 100 km/u in 3,6 seconden (de snelste van de reeks), 5 zitplaatsen, een kofferbak van 318 liter, een geremd trekgewicht van 1.600 kg en een warmtepomp. De nieuwprijs begint bij € 45.995.
Praktische Actieradius
tussen 257 - 518 km
Winter
Zomer
Schatting van e-automarkt op basis van de officiële WLTP-actieradius. We rekenen met vaste factoren: in de stad in de zomer kom je verder dan de WLTP-waarde, op de snelweg en in de winter minder ver. Hoe ver je echt komt, hangt af van je snelheid, je rijstijl, de temperatuur en de route.
Kenmerken
Elektrisch
- WLTP Actieradius
- 450 km
- Actieradius (praktijk, schatting)
- 360 km
- Batterij (netto)
- 65.00 kWh
- Verbruik
- 181 Wh/km
Laden
- Max DC Snelladen
- 175 kW
- Max AC Laden
- 11.0 kW
- Laadtijd 10-80%
- 27 min
- Connector
- Type 2 / CCS
Prestaties & Gewicht
- 0-100 km/h
- 3.60 sec
- Leeggewicht
- 1.960 kg
- Trekgewicht (geremd)
- 1.600 kg
- Max Kogeldruk
- 100 kg
Carrosserie & Comfort
- Zitplaatsen
- 5
- Kofferbak
- 318 L
- Carrosserie
- SUV
- Segment
- JB - Compacte Klasse
Batterijdetails
Bron: de specificaties van Volvo Nederland (12 oktober 2026), RDW Open Data. Praktijkactieradius en laadsnelheden zijn een schatting van e-automarkt.
Opladen
Thuis / Bestemming
Snelladen
Accu Preconditioning
Prestaties
Bidirectioneel Laden (V2X / BPT)
Vehicle-to-Load (V2L)
Vehicle-to-Home (V2H)
Vehicle-to-Grid (V2G)
Veiligheid (Euro NCAP)
Kijk voor meer details over de veiligheidsbeoordeling van dit voertuig op euroncap.com
Energieverbruik
Praktijk (schatting e-automarkt)
WLTP Normering
Normering = officiële gegevens zoals gepubliceerd door fabrikant. In de normering worden laadverliezen meegenomen. Voertuig = verbruik voor aandrijving en boordsystemen van het voertuig zelf. De boordcomputer geeft dit verbruik weer.
Afmeting en Gewicht
Overige
Varianten & generaties
Bereik (zomer): 428 km · Batterij: 65.00 kWh
Bereik (zomer): 403 km · Batterij: 65.00 kWh
Wat is er veranderd?
Tussen de Volvo EX30 2026 en de huidige versie zijn enkele belangrijke technische specificaties gewijzigd. De WTP-actierij van de elektrische auto is gestegen van 337 kilometer naar 427 kilometer, wat een betere bereik biedt voor langere reizen. Bovendien is de capaciteit van de accu verhoogd van 51,00 kWh naar 69,00 kWh, wat leidt tot een hogere energieopslag en een grotere autonomie. De totale vermogensuitstraling van de motor is ook geüpgrade van 200 kilowatt naar 315 kilowatt, wat resulteert in een betere prestaties en kracht voor het voertuig. Deze veranderingen betekenen een significante verbetering van de prestaties en het gebruiksgemak van de Volvo EX30.
Bereik (zomer): 428 km · Batterij: 65.00 kWh
Wat is er veranderd?
De Volvo EX30 2026 verschilt op vier punten van het vorige model. Het accupakket groeide van 49,0 naar 65,0 kWh netto, waardoor het WLTP-bereik steeg van 337 naar 475 kilometer. Het maximale DC-snelladenamvermogen nam toe van 150 naar 175 kW. Opvallend is dat het totale systeemvermogen daalde van 200 naar 110 kW. Dit wijst op een andere aandrijflijnconfiguratie, waarschijnlijk een overstap van een dubbele naar een enkele elektromotor. De grotere accu en het hogere laadvermogen compenseren de lagere prestaties, met een focus op efficiëntie en actieradius in plaats van acceleratievermogen.
Bereik (zomer): 303 km · Batterij: 49.00 kWh
Wat is er veranderd?
Er zijn geen concrete specificatiewijzigingen bekend tussen de Volvo EX30 2025 en 2026. Het model, gelanceerd in 2023, behoudt zijn technische basis: het Geely SEA-platform, keuze uit 51 kWh LFP- of 69 kWh NMC-accu's, en enkel- of dubbelmotorconfiguraties. Mogelijke jaarlijkse aanpassingen zonder specificatiewijzigingen kunnen kleuruitbreidingen, gewijzigde velgontwerpen of software-updates omvatten. Volvo heeft wel eerdere plannen voor een EX30 Cross Country aangekondigd, maar dit betreft een afzonderlijke variant. Voor feitelijke wijzigingen aan het 2026-model verwijst Volvo naar officiële communicatie bij de lancering.
Bereik (zomer): 428 km · Batterij: 65.00 kWh
Wat is er veranderd?
De Volvo EX30 2026 heeft een gewijzigd motortype ten opzichte van het vorige modeljaar. Het totale systeemvermogen is toegenomen van 110 kW naar 200 kW. Dit betekent een bijna verdubbeling van het beschikbare vermogen. De wijziging heeft directe gevolgen voor de prestaties van de auto, met name voor de acceleratie en de trekkracht. De efficiëntie en het actieradius worden hierdoor mogelijk beïnvloed, afhankelijk van eventuele aanpassingen aan het accupakket of de aandrijflijn. Er zijn geen verdere specificaties over gewijzigde uitrusting of afmetingen vermeld.
Bereik (zomer): 303 km · Batterij: 49.00 kWh
Wat is er veranderd?
Tussen de Volvo EX30 van 2026 en de nieuwe versie zijn enkele belangrijke technische veranderingen opgetreden. De WTP-reeksafstand is verminderd van 427 naar 337 kilometer, wat een inkrimping van ongeveer 21% is. Bovendien is de capaciteit van de accu gedaald van 69,00 kWh naar 51,00 kWh, wat een vermindering van bijna 26% betekent. Het totale vermogen van de auto is ook teruggebracht van 315 kW naar 200 kW, wat een daling van ongeveer 37% is. Deze veranderingen kunnen van invloed zijn op de prestaties en het gebruik van de auto, vooral op lange afstanden en bij hoge belastingen.
Bereik (zomer): 405 km · Batterij: 65.00 kWh
Wat is er veranderd?
De Volvo EX30, die in 2026 op de markt is gekomen, heeft een aantal verbeteringen ten opzichte van de eerdere versie. De WTP-eindigheid is uitgebreid van 337 kilometer tot 450 kilometer, wat een betere autonomie biedt. Daarnaast is de电池容量 verhoogd van 51.00 kWh naar 69.00 kWh, wat meer energieopslag mogelijk maakt. Ten slotte heeft de total_power_kw van de motor van 200 kw toegenomen tot 315 kw, wat een krachtigere acceleratie en betere prestaties betekent. Deze technische verbeteringen zorgen voor een meer efficiente en krachtigere elektrische auto.