MG MG4 Urban
Comfort Standard Range
Beschikbaar sinds februari 2026
Foto: Captainmorlypogi1959, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons
De MG MG4 Urban Comfort Standard Range is een elektrische hatchback uit 2026, één van de 3 uitvoeringen van de MG MG4 Urban in onze catalogus. Met een netto accucapaciteit van 41,9 kWh komt deze uitvoering volgens WLTP 325 km ver (in de praktijk volgens onze schatting zo'n 260 km). Snelladen kan met maximaal 82 kW; van 10 naar 80% duurt dan 28 minuten. Aan een thuislader gaat het met 11 kW. Verder biedt deze uitvoering een sprint naar 100 km/u in 9,6 seconden, 5 zitplaatsen, een kofferbak van 577 liter, een geremd trekgewicht van 500 kg en een warmtepomp. Deze uitvoering is leverbaar sinds februari 2026, met een nieuwprijs vanaf € 25.950.
Praktische Actieradius
tussen 185 - 374 km
Winter
Zomer
Schatting van e-automarkt op basis van de officiële WLTP-actieradius. We rekenen met vaste factoren: in de stad in de zomer kom je verder dan de WLTP-waarde, op de snelweg en in de winter minder ver. Hoe ver je echt komt, hangt af van je snelheid, je rijstijl, de temperatuur en de route.
Kenmerken
Elektrisch
- WLTP Actieradius
- 325 km
- Actieradius (praktijk, schatting)
- 260 km
- Batterij (netto)
- 41.90 kWh
- Verbruik
- 161 Wh/km
Laden
- Max DC Snelladen
- 82 kW
- Max AC Laden
- 11.0 kW
- Laadtijd 10-80%
- 28 min
- Connector
- Type 2 / CCS
Prestaties & Gewicht
- 0-100 km/h
- 9.60 sec
- Leeggewicht
- 1.535 kg
- Trekgewicht (geremd)
- 500 kg
- Max Kogeldruk
- 45 kg
Carrosserie & Comfort
- Zitplaatsen
- 5
- Kofferbak
- 577 L
- Carrosserie
- Hatchback
- Segment
- C - Lage Middenklasse
Batterijdetails
Bron: de configurator van MG Nederland (12 oktober 2026). Praktijkactieradius en laadsnelheden zijn een schatting van e-automarkt.
Opladen
Thuis / Bestemming
Snelladen
Accu Preconditioning
Prestaties
Bidirectioneel Laden (V2X / BPT)
Vehicle-to-Load (V2L)
Vehicle-to-Home (V2H)
Vehicle-to-Grid (V2G)
Veiligheid (Euro NCAP)
Kijk voor meer details over de veiligheidsbeoordeling van dit voertuig op euroncap.com
Energieverbruik
Praktijk (schatting e-automarkt)
WLTP Normering
Normering = officiële gegevens zoals gepubliceerd door fabrikant. In de normering worden laadverliezen meegenomen. Voertuig = verbruik voor aandrijving en boordsystemen van het voertuig zelf. De boordcomputer geeft dit verbruik weer.
Afmeting en Gewicht
Overige
Varianten & generaties
Bereik (zomer): 374 km · Batterij: 52.80 kWh
Wat is er veranderd?
**MG MG4 (2026): wijzigingen ten opzichte van Urban 2026** De standaard MG4 (2026) verschilt minimaal van de goedkopere Urban-uitvoering. Het enige meetbare verschil betreft het rijbereik: volgens de WLTP-norm steeg dit van 405 naar 416 kilometer. Deze toename van 11 kilometer resulteert waarschijnlijk uit software-optimalisatie van het energiemanagementsysteem of een lichte efficiëntieverbetering van de elektrische aandrijflijn. Er zijn geen wijzigingen in batterijcapaciteit, vermogen of afmetingen doorgevoerd. De prijsstelling en uitrusting blijven op andere punten gelijk; MG positioneert de standaardversie als iets premium alternatief zonder substantiële technische aanpassingen.
Bereik (zomer): 293 km · Batterij: 41.90 kWh
Wat is er veranderd?
De MG MG4 Urban 2026 krijgt een kleiner accupakket dan het vorige model. De netto accucapaciteit daalt van 52,8 kWh naar 41,9 kWh. Hierdoor krimpt het WLTP-bereik van 405 naar 325 kilometer. Het laadvermogen via gelijkstroom is iets lager: 82 kW in plaats van 87 kW. Ook het totale motorvermogen is teruggeschroefd, van 118 kW naar 110 kW. Deze wijzigingen betekenen een kortere actieradius, langzamer laden en minder krachtige acceleratie vergeleken met de eerdere uitvoering.
Bereik (zomer): 365 km · Batterij: 52.80 kWh
Wat is er veranderd?
De MG MG4 Electric Urban 2026 heeft ten opzichte van het vorige model een iets kleinere actieradius. Volgens de WLTP-testcyclus komt deze uit op 405 kilometer, waar dat eerder 416 kilometer was. Het verschil bedraagt 11 kilometer. Deze wijziging is mogelijk het gevolg van aanpassingen in de batterijconfiguratie of software, hoewel MG geen specifieke technische details heeft gecommuniceerd over de oorzaak. Voor het overige lijkt de Urban-uitvoering qua uitrusting en prestaties grotendeels ongewijzigd. Koper moet rekening houden met deze beperkte reductie in praktisch bereik, vooral bij langere ritten.