Bestelbaar

Ferrari Luce

Beschikbaar sinds mei 2026

Nieuwprijs vanaf
€ 550.000
Ferrari Luce

Foto: Banhada, CC BY 4.0, via Wikimedia Commons

530 km
WLTP Bereik
115,0 kWh
Batterij (netto)
350 kW
Snelladen
2,5s
0-100 km/h

De Ferrari Luce is een elektrische sedan uit 2026. Met een netto accucapaciteit van 115 kWh komt deze uitvoering volgens WLTP 530 km ver (in de praktijk volgens onze schatting zo'n 424 km). Snelladen kan met maximaal 350 kW; van 10 naar 80% duurt dan naar schatting 20 minuten. Verder biedt deze uitvoering een sprint naar 100 km/u in 2,5 seconden, 5 zitplaatsen, een kofferbak van 597 liter en een warmtepomp. Deze uitvoering is leverbaar sinds mei 2026, met een nieuwprijs vanaf € 550.000.

Praktische Actieradius

tussen 302 - 610 km

Winter

Stad - Winter
451 km
Snelweg - Winter
302 km
Gecombineerd - Winter
360 km

Zomer

Stad - Zomer
610 km
Snelweg - Zomer
398 km
Gecombineerd - Zomer
477 km

Schatting van e-automarkt op basis van de officiële WLTP-actieradius. We rekenen met vaste factoren: in de stad in de zomer kom je verder dan de WLTP-waarde, op de snelweg en in de winter minder ver. Hoe ver je echt komt, hangt af van je snelheid, je rijstijl, de temperatuur en de route.

Kenmerken

WarmtepompBatterij Preconditionering

Elektrisch

WLTP Actieradius
530 km
Actieradius (praktijk, schatting)
424 km
Batterij (netto)
115.00 kWh
Verbruik
271 Wh/km

Laden

Max DC Snelladen
350 kW
Laadtijd 10-80% (schatting)
20 min
Connector
Type 2 / CCS

Prestaties & Gewicht

0-100 km/h
2.50 sec
Leeggewicht
2.260 kg

Carrosserie & Comfort

Zitplaatsen
5
Kofferbak
597 L
Carrosserie
Sedan
Segment
F - Luxeklasse

Batterijdetails

Capaciteit (bruto)*
122,0 kWh
Aantal Cellen
210
Architectuur
800 V
Garantie periode
8 jaar
Capaciteit Bruikbaar*
115,0 kWh
Kathodemateriaal
NMC
Pack Samenstelling
210s1p
Nominaal Voltage
Geen Data
Vormfactor
Pouch
Naam / Referentie
Geen Data

Bron: eigen catalogus. Praktijkactieradius en laadsnelheden zijn een schatting van e-automarkt.

Opladen

Thuis / Bestemming

Laadaansluiting
Type 2
Locatie Laadpoort
Linkerzijde - Achter

Snelladen

Laadaansluiting
CCS
Locatie Laadpoort
Linkerzijde - Achter
Laadvermogen (max)
350 kW DC
Gemiddeld laadvermogen (schatting)
245 kW DC
Laadtijd 10-80% (schatting)
20 min
Laadsnelheid (schatting)
904 km/u

Accu Preconditioning

Preconditioning Mogelijk
Ja

Prestaties

Acceleratie 0 - 100 km/u 2.50 sec
Topsnelheid 310 km/u
Totaal Vermogen 772 kW (1050 pk)
Totaal Koppel 990 Nm
Aandrijving 4WD

Bidirectioneel Laden (V2X / BPT)

Vehicle-to-Load (V2L)

V2L Mogelijk Nee
Max. Vermogen —
Aansluitingen Exterieur —
Aansluitingen Interieur —

Vehicle-to-Home (V2H)

V2H via AC Ondersteund Nee
V2H via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Vehicle-to-Grid (V2G)

V2G via AC Ondersteund Nee
V2G via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Energieverbruik

Praktijk (schatting e-automarkt)

Actieradius 424 km
Verbruik Voertuig 271 Wh/km
CO₂ Uitstoot 73 g/km
Benzine Equivalent Voertuig 3,0 l/100km

WLTP Normering

Actieradius 530 km

Normering = officiële gegevens zoals gepubliceerd door fabrikant. In de normering worden laadverliezen meegenomen. Voertuig = verbruik voor aandrijving en boordsystemen van het voertuig zelf. De boordcomputer geeft dit verbruik weer.

Afmeting en Gewicht

Lengte 5.026 mm
Breedte 1.999 mm
Hoogte 1.544 mm
Wielbasis 2.961 mm
Massa Rijklaar 2.260 kg
Bagageruimte 597 L
Trekhaak Mogelijk Nee

Overige

Zitplaatsen 5 personen
Platform Geen Data
EV Specifiek Platform Ja
Carrosserie Sedan
Segment F - Luxeklasse
Dakrails Nee
Warmtepomp (WP) Ja
WP Standaarduitrusting Ja

Nieuws & reviews

Meer nieuws →