Beschikbaar

Kia e-Niro

39.2 kWh

januari 2021 tot april 2022

Nieuwprijs vanaf
€ 35.010
Kia e-Niro 39.2 kWh

Foto: Fiver, der Hellseher, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

289 km
WLTP Bereik
39,2 kWh
Batterij (netto)
44 kW
Snelladen
9,8s
0-100 km/h

De Kia e-Niro 39.2 kWh is een elektrische SUV uit 2026, één van de 3 uitvoeringen van de Kia e-Niro in onze catalogus. Met een netto accucapaciteit van 39,2 kWh komt deze uitvoering volgens WLTP 289 km ver (in de praktijk volgens onze schatting zo'n 231 km). Snelladen kan met maximaal 44 kW; van 10 naar 80% duurt dan naar schatting 53 minuten. Verder biedt deze uitvoering een sprint naar 100 km/u in 9,8 seconden, 5 zitplaatsen, een kofferbak van 451 liter en een warmtepomp. Deze uitvoering was leverbaar van januari 2021 tot april 2022, met een nieuwprijs vanaf € 35.010.

Praktische Actieradius

tussen 165 - 332 km

Winter

Stad - Winter
246 km
Snelweg - Winter
165 km
Gecombineerd - Winter
197 km

Zomer

Stad - Zomer
332 km
Snelweg - Zomer
217 km
Gecombineerd - Zomer
260 km

Schatting van e-automarkt op basis van de officiële WLTP-actieradius. We rekenen met vaste factoren: in de stad in de zomer kom je verder dan de WLTP-waarde, op de snelweg en in de winter minder ver. Hoe ver je echt komt, hangt af van je snelheid, je rijstijl, de temperatuur en de route.

Kenmerken

Warmtepomp

Elektrisch

WLTP Actieradius
289 km
Actieradius (praktijk, schatting)
231 km
Batterij (netto)
39.20 kWh
Verbruik
170 Wh/km

Laden

Max DC Snelladen
44 kW
Laadtijd 10-80% (schatting)
53 min
Connector
Type 2 / CCS

Prestaties & Gewicht

0-100 km/h
9.80 sec
Leeggewicht
1.667 kg

Carrosserie & Comfort

Zitplaatsen
5
Kofferbak
451 L
Carrosserie
SUV
Segment
JC - Lage Middenklasse

Batterijdetails

Capaciteit (bruto)*
42,0 kWh
Aantal Cellen
180
Architectuur
400 V
Garantie periode
7 jaar / 150.000 km
Capaciteit Bruikbaar*
39,2 kWh
Kathodemateriaal
Geen Data
Pack Samenstelling
90s2p
Nominaal Voltage
330 V
Vormfactor
Geen Data
Naam / Referentie
Geen Data

Bron: RDW Open Data. Praktijkactieradius en laadsnelheden zijn een schatting van e-automarkt.

Opladen

Thuis / Bestemming

Laadaansluiting
Type 2
Locatie Laadpoort
Voorzijde - Midden

Snelladen

Laadaansluiting
CCS
Locatie Laadpoort
Voorzijde - Midden
Laadvermogen (max)
44 kW DC
Gemiddeld laadvermogen (schatting)
31 kW DC
Laadtijd 10-80% (schatting)
53 min
Laadsnelheid (schatting)
181 km/u
Autocharge Ondersteund
Ja

Prestaties

Acceleratie 0 - 100 km/u 9.80 sec
Topsnelheid 155 km/u
Totaal Vermogen 100 kW (136 pk)
Totaal Koppel 395 Nm
Aandrijving Voor

Bidirectioneel Laden (V2X / BPT)

Vehicle-to-Load (V2L)

V2L Mogelijk Nee
Max. Vermogen —
Aansluitingen Exterieur —
Aansluitingen Interieur —

Vehicle-to-Home (V2H)

V2H via AC Ondersteund Nee
V2H via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Vehicle-to-Grid (V2G)

V2G via AC Ondersteund Nee
V2G via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Veiligheid (Euro NCAP)

Beoordeling
-
Inzittende Volwassene 83%
Inzittend Kind 80%
Jaar van Beoordeling 2016
Kwetsbare Weggebruikers 57%
Safety Assist 59%

Kijk voor meer details over de veiligheidsbeoordeling van dit voertuig op euroncap.com

Energieverbruik

Praktijk (schatting e-automarkt)

Actieradius 231 km
Verbruik Voertuig 170 Wh/km
CO₂ Uitstoot 46 g/km
Benzine Equivalent Voertuig 1,9 l/100km

WLTP Normering

Actieradius 289 km
Verbruik Normering 153 Wh/km
CO₂ Uitstoot 41 g/km
Benzine Equivalent Normering 1,7 l/100km

Normering = officiële gegevens zoals gepubliceerd door fabrikant. In de normering worden laadverliezen meegenomen. Voertuig = verbruik voor aandrijving en boordsystemen van het voertuig zelf. De boordcomputer geeft dit verbruik weer.

Afmeting en Gewicht

Lengte 4.380 mm
Breedte 1.810 mm
Hoogte 1.560 mm
Wielbasis 2.700 mm
Massa Rijklaar 1.667 kg
Toegestane Max. Massa 2.080 kg
Laadvermogen Maximaal 513 kg
Bagageruimte 451 L
Bagageruimte Max 1.405 L
Bagageruimte Voor 0 L
Daklast Maximaal 100 kg

Overige

Zitplaatsen 5 personen
Isofix Voorbereid Ja, 2 plaatsen
Draaicirkel 10.6 m
Platform Geen Data
Carrosserie SUV
Segment JC - Lage Middenklasse
Dakrails Ja
Warmtepomp (WP) Ja
WP Standaarduitrusting Nee

Varianten & generaties

64 kWh 2025
Niet meer leverbaar

Bereik (zomer): 410 km · Batterij: 64.00 kWh

2026
—

Bereik (zomer): 410 km · Batterij: 64.00 kWh

Wat is er veranderd?

39.2 kWh 2026
—

Bereik (zomer): 260 km · Batterij: 39.20 kWh

Wat is er veranderd?

Nieuws & reviews

Meer nieuws →