Bestelbaar

Abarth 600e Turismo

Beschikbaar sinds oktober 2024

Nieuwprijs vanaf
€ 36.399
Abarth 600e Turismo

Foto: Alexander-93, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

334 km
WLTP Bereik
50,8 kWh
Batterij (netto)
107 kW
Snelladen
6,2s
0-100 km/h

De Abarth 600e Turismo is een elektrische SUV van modeljaar 2026. Met een netto accucapaciteit van 50,8 kWh komt deze uitvoering volgens WLTP 334 km ver (in de praktijk volgens onze schatting zo'n 267 km). Snelladen kan met maximaal 107 kW; van 10 naar 80% duurt dan naar schatting 28 minuten. Aan een thuislader gaat het met 11 kW. Verder biedt deze uitvoering een sprint naar 100 km/u in 6,2 seconden, 5 zitplaatsen, een kofferbak van 360 liter en een warmtepomp. Deze uitvoering is leverbaar sinds oktober 2024, met een nieuwprijs vanaf € 36.399.

Praktische Actieradius

tussen 190 - 384 km

Winter

Stad - Winter
284 km
Snelweg - Winter
190 km
Gecombineerd - Winter
227 km

Zomer

Stad - Zomer
384 km
Snelweg - Zomer
251 km
Gecombineerd - Zomer
301 km

Schatting van e-automarkt op basis van de officiële WLTP-actieradius. We rekenen met vaste factoren: in de stad in de zomer kom je verder dan de WLTP-waarde, op de snelweg en in de winter minder ver. Hoe ver je echt komt, hangt af van je snelheid, je rijstijl, de temperatuur en de route.

Kenmerken

Warmtepomp

Elektrisch

WLTP Actieradius
334 km
Actieradius (praktijk, schatting)
267 km
Batterij (netto)
50.80 kWh
Verbruik
190 Wh/km

Laden

Max DC Snelladen
107 kW
Max AC Laden
11.0 kW
Laadtijd 10-80% (schatting)
28 min
Connector
Type 2 / CCS

Prestaties & Gewicht

0-100 km/h
6.20 sec
Leeggewicht
1.700 kg

Carrosserie & Comfort

Zitplaatsen
5
Kofferbak
360 L
Carrosserie
SUV
Segment
JB - Compacte Klasse

Batterijdetails

Capaciteit (bruto)*
54,0 kWh
Aantal Cellen
102
Architectuur
400 V
Garantie periode
8 jaar / 160.000 km
Capaciteit Bruikbaar*
50,8 kWh
Kathodemateriaal
NMC811
Pack Samenstelling
102s1p
Nominaal Voltage
377 V
Vormfactor
Prismatic
Naam / Referentie
Geen Data

Bron: RDW Open Data. Praktijkactieradius en laadsnelheden zijn een schatting van e-automarkt.

Opladen

Thuis / Bestemming

Laadaansluiting
Type 2
Locatie Laadpoort
Linkerzijde - Achter
Laadvermogen
11.0 kW AC
Laadtijd 0-100% (schatting)
5u05m
Laadsnelheid (schatting)
53 km/u

Snelladen

Laadaansluiting
CCS
Locatie Laadpoort
Linkerzijde - Achter
Laadvermogen (max)
107 kW DC
Gemiddeld laadvermogen (schatting)
75 kW DC
Laadtijd 10-80% (schatting)
28 min
Laadsnelheid (schatting)
394 km/u
Autocharge Ondersteund
Ja

Prestaties

Acceleratie 0 - 100 km/u 6.20 sec
Topsnelheid 200 km/u
Totaal Vermogen 175 kW (238 pk)
Totaal Koppel 345 Nm
Aandrijving Voor

Bidirectioneel Laden (V2X / BPT)

Vehicle-to-Load (V2L)

V2L Mogelijk Nee
Max. Vermogen —
Aansluitingen Exterieur —
Aansluitingen Interieur —

Vehicle-to-Home (V2H)

V2H via AC Ondersteund Nee
V2H via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Vehicle-to-Grid (V2G)

V2G via AC Ondersteund Nee
V2G via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Energieverbruik

Praktijk (schatting e-automarkt)

Actieradius 267 km
Verbruik Voertuig 190 Wh/km
CO₂ Uitstoot 51 g/km
Benzine Equivalent Voertuig 2,1 l/100km

WLTP Normering

Actieradius 334 km
Verbruik Normering 180 Wh/km
CO₂ Uitstoot 49 g/km
Benzine Equivalent Normering 2,0 l/100km

Normering = officiële gegevens zoals gepubliceerd door fabrikant. In de normering worden laadverliezen meegenomen. Voertuig = verbruik voor aandrijving en boordsystemen van het voertuig zelf. De boordcomputer geeft dit verbruik weer.

Afmeting en Gewicht

Lengte 4.190 mm
Breedte 1.780 mm
Breedte met spiegels 1.981 mm
Hoogte 1.500 mm
Wielbasis 2.560 mm
Massa Rijklaar 1.700 kg
Toegestane Max. Massa 2.090 kg
Laadvermogen Maximaal 490 kg
Bagageruimte 360 L
Bagageruimte Max 1.231 L
Bagageruimte Voor 0 L
Trekhaak Mogelijk Nee

Overige

Zitplaatsen 5 personen
Isofix Voorbereid Ja, 3 plaatsen
Draaicirkel 10.5 m
Platform PSA e-CMP
EV Specifiek Platform Nee
Carrosserie SUV
Segment JB - Compacte Klasse
Dakrails Nee
Warmtepomp (WP) Ja
WP Standaarduitrusting Ja