Beschikbaar

Seres 3

december 2020 tot oktober 2021

Nieuwprijs vanaf
€ 36.947
Seres 3

Foto: Cannonball walk, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

301 km
WLTP Bereik
50,0 kWh
Batterij (netto)
147 kW
Snelladen
8,9s
0-100 km/h

De Seres 3 is een elektrische SUV van modeljaar 2026. Met een netto accucapaciteit van 50 kWh komt deze uitvoering volgens WLTP 301 km ver (in de praktijk volgens onze schatting zo'n 241 km). Snelladen kan met maximaal 147 kW; van 10 naar 80% duurt dan naar schatting 20 minuten. Verder biedt deze uitvoering een sprint naar 100 km/u in 8,9 seconden, 5 zitplaatsen en een kofferbak van 318 liter. Deze uitvoering was leverbaar van december 2020 tot oktober 2021, met een nieuwprijs vanaf € 36.947.

Praktische Actieradius

tussen 172 - 346 km

Winter

Stad - Winter
256 km
Snelweg - Winter
172 km
Gecombineerd - Winter
205 km

Zomer

Stad - Zomer
346 km
Snelweg - Zomer
226 km
Gecombineerd - Zomer
271 km

Schatting van e-automarkt op basis van de officiële WLTP-actieradius. We rekenen met vaste factoren: in de stad in de zomer kom je verder dan de WLTP-waarde, op de snelweg en in de winter minder ver. Hoe ver je echt komt, hangt af van je snelheid, je rijstijl, de temperatuur en de route.

Elektrisch

WLTP Actieradius
301 km
Actieradius (praktijk, schatting)
241 km
Batterij (netto)
50.00 kWh
Verbruik
207 Wh/km

Laden

Max DC Snelladen
147 kW
Laadtijd 10-80% (schatting)
20 min
Connector
Type 2 / CCS

Prestaties & Gewicht

0-100 km/h
8.90 sec
Leeggewicht
1.765 kg

Carrosserie & Comfort

Zitplaatsen
5
Kofferbak
318 L
Carrosserie
SUV
Segment
JC - Lage Middenklasse

Batterijdetails

Capaciteit (bruto)*
52,6 kWh
Aantal Cellen
288
Architectuur
400 V
Garantie periode
8 jaar / 120.000 km
Capaciteit Bruikbaar*
50,0 kWh
Kathodemateriaal
Geen Data
Pack Samenstelling
96s3p
Nominaal Voltage
350 V
Vormfactor
Geen Data
Naam / Referentie
Geen Data

Bron: RDW Open Data. Praktijkactieradius en laadsnelheden zijn een schatting van e-automarkt.

Opladen

Thuis / Bestemming

Laadaansluiting
Type 2
Locatie Laadpoort
Rechterzijde - Achter

Snelladen

Laadaansluiting
CCS
Locatie Laadpoort
Rechterzijde - Achter
Laadvermogen (max)
147 kW DC
Gemiddeld laadvermogen (schatting)
103 kW DC
Laadtijd 10-80% (schatting)
20 min
Laadsnelheid (schatting)
497 km/u
Autocharge Ondersteund
Ja

Prestaties

Acceleratie 0 - 100 km/u 8.90 sec
Topsnelheid 155 km/u
Totaal Vermogen 120 kW (163 pk)
Totaal Koppel 300 Nm
Aandrijving Voor

Bidirectioneel Laden (V2X / BPT)

Vehicle-to-Load (V2L)

V2L Mogelijk Nee
Max. Vermogen —
Aansluitingen Exterieur —
Aansluitingen Interieur —

Vehicle-to-Home (V2H)

V2H via AC Ondersteund Nee
V2H via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Vehicle-to-Grid (V2G)

V2G via AC Ondersteund Nee
V2G via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Energieverbruik

Praktijk (schatting e-automarkt)

Actieradius 241 km
Verbruik Voertuig 207 Wh/km
CO₂ Uitstoot 56 g/km
Benzine Equivalent Voertuig 2,3 l/100km

WLTP Normering

Actieradius 301 km
Verbruik Normering 180 Wh/km
CO₂ Uitstoot 49 g/km
Benzine Equivalent Normering 2,0 l/100km

Normering = officiële gegevens zoals gepubliceerd door fabrikant. In de normering worden laadverliezen meegenomen. Voertuig = verbruik voor aandrijving en boordsystemen van het voertuig zelf. De boordcomputer geeft dit verbruik weer.

Afmeting en Gewicht

Lengte 4.390 mm
Breedte 1.850 mm
Hoogte 1.650 mm
Wielbasis 2.660 mm
Massa Rijklaar 1.765 kg
Toegestane Max. Massa 2.065 kg
Laadvermogen Maximaal 400 kg
Bagageruimte 318 L
Bagageruimte Max 1.410 L
Trekhaak Mogelijk Nee

Overige

Zitplaatsen 5 personen
Isofix Voorbereid Ja, 2 plaatsen
Platform Geen Data
Carrosserie SUV
Segment JC - Lage Middenklasse
Dakrails Ja