Bestelbaar

Maserati GranTurismo Folgore

Beschikbaar sinds januari 2024

Nieuwprijs vanaf
€ 205.058
Maserati GranTurismo Folgore

Foto: Alexander Migl, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

458 km
WLTP Bereik
83,0 kWh
Batterij (netto)
261 kW
Snelladen
2,7s
0-100 km/h

De Maserati GranTurismo Folgore is een elektrische coupe van modeljaar 2026. Met een netto accucapaciteit van 83 kWh komt deze uitvoering volgens WLTP 458 km ver (in de praktijk volgens onze schatting zo'n 366 km). Snelladen kan met maximaal 261 kW; van 10 naar 80% duurt dan naar schatting 19 minuten. Verder biedt deze uitvoering een sprint naar 100 km/u in 2,7 seconden, 4 zitplaatsen en een kofferbak van 270 liter. Deze uitvoering is leverbaar sinds januari 2024, met een nieuwprijs vanaf € 205.058.

Praktische Actieradius

tussen 261 - 527 km

Winter

Stad - Winter
389 km
Snelweg - Winter
261 km
Gecombineerd - Winter
311 km

Zomer

Stad - Zomer
527 km
Snelweg - Zomer
344 km
Gecombineerd - Zomer
412 km

Schatting van e-automarkt op basis van de officiële WLTP-actieradius. We rekenen met vaste factoren: in de stad in de zomer kom je verder dan de WLTP-waarde, op de snelweg en in de winter minder ver. Hoe ver je echt komt, hangt af van je snelheid, je rijstijl, de temperatuur en de route.

Kenmerken

Batterij Preconditionering

Elektrisch

WLTP Actieradius
458 km
Actieradius (praktijk, schatting)
366 km
Batterij (netto)
83.00 kWh
Verbruik
227 Wh/km

Laden

Max DC Snelladen
261 kW
Laadtijd 10-80% (schatting)
19 min
Connector
Type 2 / CCS

Prestaties & Gewicht

0-100 km/h
2.70 sec
Leeggewicht
2.335 kg

Carrosserie & Comfort

Zitplaatsen
4
Kofferbak
270 L
Carrosserie
Coupe
Segment
F - Luxeklasse

Batterijdetails

Capaciteit (bruto)*
92,5 kWh
Architectuur
800 V
Capaciteit Bruikbaar*
83,0 kWh
Kathodemateriaal
Geen Data
Pack Samenstelling
Geen Data
Nominaal Voltage
Geen Data
Vormfactor
Geen Data
Naam / Referentie
Geen Data

Bron: RDW Open Data. Praktijkactieradius en laadsnelheden zijn een schatting van e-automarkt.

Opladen

Thuis / Bestemming

Laadaansluiting
Type 2
Locatie Laadpoort
Achterzijde - Links

Snelladen

Laadaansluiting
CCS
Locatie Laadpoort
Achterzijde - Links
Laadvermogen (max)
261 kW DC
Gemiddeld laadvermogen (schatting)
183 kW DC
Laadtijd 10-80% (schatting)
19 min
Laadsnelheid (schatting)
805 km/u
Autocharge Ondersteund
Ja

Accu Preconditioning

Preconditioning Mogelijk
Ja
Automatisch via Navigatie
Ja

Prestaties

Acceleratie 0 - 100 km/u 2.70 sec
Topsnelheid 325 km/u
Totaal Vermogen 572 kW (778 pk)
Totaal Koppel 1.350 Nm
Aandrijving 4WD

Bidirectioneel Laden (V2X / BPT)

Vehicle-to-Load (V2L)

V2L Mogelijk Nee
Max. Vermogen —
Aansluitingen Exterieur —
Aansluitingen Interieur —

Vehicle-to-Home (V2H)

V2H via AC Ondersteund Nee
V2H via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Vehicle-to-Grid (V2G)

V2G via AC Ondersteund Nee
V2G via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Energieverbruik

Praktijk (schatting e-automarkt)

Actieradius 366 km
Verbruik Voertuig 227 Wh/km
CO₂ Uitstoot 61 g/km
Benzine Equivalent Voertuig 2,6 l/100km

WLTP Normering

Actieradius 458 km
Verbruik Normering 219 Wh/km
CO₂ Uitstoot 59 g/km
Benzine Equivalent Normering 2,5 l/100km

Normering = officiële gegevens zoals gepubliceerd door fabrikant. In de normering worden laadverliezen meegenomen. Voertuig = verbruik voor aandrijving en boordsystemen van het voertuig zelf. De boordcomputer geeft dit verbruik weer.

Afmeting en Gewicht

Lengte 4.960 mm
Breedte 1.960 mm
Breedte met spiegels 2.113 mm
Hoogte 1.380 mm
Wielbasis 2.930 mm
Massa Rijklaar 2.335 kg
Toegestane Max. Massa 2.730 kg
Laadvermogen Maximaal 495 kg
Bagageruimte 270 L
Bagageruimte Max 270 L
Trekhaak Mogelijk Nee

Overige

Zitplaatsen 4 personen
Draaicirkel 12.4 m
Platform Geen Data
Carrosserie Coupe
Segment F - Luxeklasse