Beschikbaar

KGM Korando e-Motion

februari 2022 tot maart 2024

Nieuwprijs vanaf
€ 39.990
KGM Korando e-Motion

Foto: Alexander-93, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

339 km
WLTP Bereik
56,0 kWh
Batterij (netto)
74 kW
Snelladen
8,5s
0-100 km/h

De KGM Korando e-Motion is een elektrische SUV van modeljaar 2026. Met een netto accucapaciteit van 56 kWh komt deze uitvoering volgens WLTP 339 km ver (in de praktijk volgens onze schatting zo'n 271 km). Snelladen kan met maximaal 74 kW; van 10 naar 80% duurt dan naar schatting 45 minuten. Verder biedt deze uitvoering een sprint naar 100 km/u in 8,5 seconden, 5 zitplaatsen, een kofferbak van 551 liter, een geremd trekgewicht van 1.500 kg en een warmtepomp. Deze uitvoering was leverbaar van februari 2022 tot maart 2024, met een nieuwprijs vanaf € 39.990.

Praktische Actieradius

tussen 193 - 390 km

Winter

Stad - Winter
288 km
Snelweg - Winter
193 km
Gecombineerd - Winter
231 km

Zomer

Stad - Zomer
390 km
Snelweg - Zomer
254 km
Gecombineerd - Zomer
305 km

Schatting van e-automarkt op basis van de officiële WLTP-actieradius. We rekenen met vaste factoren: in de stad in de zomer kom je verder dan de WLTP-waarde, op de snelweg en in de winter minder ver. Hoe ver je echt komt, hangt af van je snelheid, je rijstijl, de temperatuur en de route.

Kenmerken

WarmtepompTrekhaak Optie

Elektrisch

WLTP Actieradius
339 km
Actieradius (praktijk, schatting)
271 km
Batterij (netto)
56.00 kWh
Verbruik
207 Wh/km

Laden

Max DC Snelladen
74 kW
Laadtijd 10-80% (schatting)
45 min
Connector
Type 2 / CCS

Prestaties & Gewicht

0-100 km/h
8.50 sec
Leeggewicht
1.840 kg
Trekgewicht (geremd)
1.500 kg

Carrosserie & Comfort

Zitplaatsen
5
Kofferbak
551 L
Carrosserie
SUV
Segment
JC - Lage Middenklasse

Batterijdetails

Capaciteit (bruto)*
61,5 kWh
Architectuur
400 V
Garantie periode
7 jaar / 150.000 km
Capaciteit Bruikbaar*
56,0 kWh
Kathodemateriaal
Geen Data
Pack Samenstelling
Geen Data
Nominaal Voltage
Geen Data
Vormfactor
Geen Data
Naam / Referentie
Geen Data

Bron: RDW Open Data. Praktijkactieradius en laadsnelheden zijn een schatting van e-automarkt.

Opladen

Thuis / Bestemming

Laadaansluiting
Type 2
Locatie Laadpoort
Linkerzijde - Voor

Snelladen

Laadaansluiting
CCS
Locatie Laadpoort
Linkerzijde - Voor
Laadvermogen (max)
74 kW DC
Gemiddeld laadvermogen (schatting)
52 kW DC
Laadtijd 10-80% (schatting)
45 min
Laadsnelheid (schatting)
250 km/u
Autocharge Ondersteund
Ja

Prestaties

Acceleratie 0 - 100 km/u 8.50 sec
Topsnelheid 156 km/u
Totaal Vermogen 140 kW (190 pk)
Totaal Koppel 360 Nm
Aandrijving Voor

Bidirectioneel Laden (V2X / BPT)

Vehicle-to-Load (V2L)

V2L Mogelijk Nee
Max. Vermogen —
Aansluitingen Exterieur —
Aansluitingen Interieur —

Vehicle-to-Home (V2H)

V2H via AC Ondersteund Nee
V2H via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Vehicle-to-Grid (V2G)

V2G via AC Ondersteund Nee
V2G via DC Ondersteund Nee
Max. Vermogen —

Energieverbruik

Praktijk (schatting e-automarkt)

Actieradius 271 km
Verbruik Voertuig 207 Wh/km
CO₂ Uitstoot 56 g/km
Benzine Equivalent Voertuig 2,3 l/100km

WLTP Normering

Actieradius 339 km
Verbruik Normering 168 Wh/km
CO₂ Uitstoot 45 g/km
Benzine Equivalent Normering 1,9 l/100km

Normering = officiële gegevens zoals gepubliceerd door fabrikant. In de normering worden laadverliezen meegenomen. Voertuig = verbruik voor aandrijving en boordsystemen van het voertuig zelf. De boordcomputer geeft dit verbruik weer.

Afmeting en Gewicht

Lengte 4.470 mm
Breedte 1.870 mm
Hoogte 1.650 mm
Wielbasis 2.680 mm
Massa Rijklaar 1.840 kg
Toegestane Max. Massa 2.250 kg
Laadvermogen Maximaal 510 kg
Bagageruimte 551 L
Bagageruimte Voor 0 L
Trekhaak Mogelijk Ja
Trekgewicht Ongeremd 500 kg
Trekgewicht Geremd 1.500 kg

Overige

Zitplaatsen 5 personen
Isofix Voorbereid Ja, 3 plaatsen
Draaicirkel 10.7 m
Platform Geen Data
Carrosserie SUV
Segment JC - Lage Middenklasse
Dakrails Ja
Warmtepomp (WP) Ja
WP Standaarduitrusting Ja